UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: configure
et: seadista

en: Small packages
et: Väikesed pakid
