UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Message text
fa: متن پیغام

en: configure
fa: پیکربندی

en: Ubercart - fulfillment
fa: آبركارت - اتمام
