UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Message text
fr: Texte du message

en: configure
fr: configurer

en: Receiving quotes:
fr: Avoir des prix :

en: Small packages
fr: Petits colis

en: Access token
fr: Jeton d'accès
