UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: configure
gl: configurar

en: Receiving quotes:
gl: Comillas dobles "
