UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Message text
it: Testo del messaggio

en: configure
it: configura

en: Ubercart - fulfillment
it: Ubercart - esecuzione

en: Receiving quotes:
it: Sto ricevendo le spese di spedizione

en: Small packages
it: Imballi piccoli
