UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Receiving quotes:
lt: Gaunama kaina:

en: Small packages
lt: Maža pakuotė
