UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Message text
ru: Текст сообщения

en: configure
ru: настроить

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Receiving quotes:
ru: Прием оценок:

en: Access token
ru: Ключ доступа
