UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Message text
sk: Text správy

en: configure
sk: konfigurácia

en: Receiving quotes:
sk: Výpočet nákladov:

en: Small packages
sk: Malé balíky
