UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: configure
uk: налаштувати

en: Receiving quotes:
uk: Приймання оцінок:

en: Access token
uk: Токен доступу
