Ubercart Discount Coupons (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Mode
ast: Mou

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Code
ast: Códigu

en: Order
ast: Orde

en: None.
ast: Nengún.
