Ubercart Discount Coupons (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Sender
ca: Remitent

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Code
ca: Codi

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Order
ca: Ordre

en: Code length
ca: Longitud del codi

en: None.
ca: Cap.

en: or
ca: o

en: Coupon
ca: Val

en: Coupons
ca: Vals

en: Discount
ca: Descompte

en: Product types
ca: Tipus de productes

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Purchase date
ca: Data de la compra

en: Order #
ca: # comanda

en: Print
ca: Impressió

en: Account
ca: Compte

en: Any
ca: Qualsevol

en: Order status
ca: Estat de la comanda

en: Apply to order
ca: Aplica a la comanda

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
ca: <strong>SKU:</strong> Qualsevol<br/>

en: Update order
ca: Actualitza la comanda

en: Order statuses
ca: Estats de les comandes

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
ca: Només les comandes amb estats seleccionats seran incloses a l'informe.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
ca: Mantingueu Ctrl + feu clic per a seleccionar múltiples estats.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ca: Introduïu les adreces de correu electrònic que han de rebre les notificacions, una per cada línia. Podeu utilitzar tokens de comanda per adreces de correu electrònic dinàmiques.

en: User autocomplete
ca: Autocomplert per usuari

en: Bulk
ca: En bloc
