Ubercart Discount Coupons (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: Mode
is: Hamur

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Code
is: Kóði

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: SKU
is: VN

en: Order
is: Pöntun

en: Code length
is: Lengd kóða

en: None.
is: Ekkert.

en: or
is: eða

en: Discount
is: Afsláttur

en: Print
is: Prenta

en: Account
is: Aðgangur

en: Order status
is: Staða pöntunar

en: view reports
is: skoða skýrslur

en: Valid from
is: Gildir frá
