Ubercart Discount Coupons (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Mode
pl: Tryb

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Code
pl: Kod

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Order
pl: Kolejność

en: Code length
pl: Długość kodu

en: None.
pl: Brak.

en: or
pl: lub

en: Coupon
pl: Kupon

en: Coupons
pl: Kupony

en: Discount
pl: Rabat

en: Product types
pl: Typy produktów

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Purchase date
pl: Data zakupu

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: Print
pl: Drukuj

en: Account
pl: Konto

en: Any
pl: Dowolny

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: Update order
pl: Aktualizacja zamówienia

en: view reports
pl: zobacz raporty

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
pl: Wprowadź adresy e-mail do otrzymywania powiadomień, każdy w nowej linii. Możesz użyć wzorców podstawiania do dynamicznego tworzenia adresów e-mail.

en: Replacement Patterns
pl: Wzorce zamienników

en: User autocomplete
pl: Automatyczne uzupełnianie nazw użytkowników

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Add new coupon
pl: Dodaj nowy kupon

en: Role restrictions
pl: Ograniczenia ról

en: Download codes
pl: Pobierz kody

en: Save coupon
pl: Zapisz kupon

en: Bulk
pl: Masowe

en: The date the coupon was created.
pl: Data utworzenia kuponu.

en: Coupon Code
pl: Kod kuponu
