Ubercart Discount Coupons (7.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Code
te: కోడ్

en: Order
te: క్రమం

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Account
te: ఖాతా
