Ubercart Discount Coupons (7.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Mode
tr: Kip

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Code
tr: Kod

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Order
tr: Sıralama

en: Code length
tr: Kod uzunluğu

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: or
tr: ya da

en: Discount
tr: İndirim

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Used
tr: Kullanılmış

en: Order #
tr: Sipariş no

en: Print
tr: Yazdır

en: Account
tr: Hesap

en: Any
tr: Herhangi

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: Apply to order
tr: Sipârişe uygula

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
tr: Çoklu durum seçimi için Ctrl tuşuna basılı tutun.

en: view reports
tr: raporları görüntüle

en: User autocomplete
tr: Kullanıcı otomatik tamamlama

en: Max uses
tr: Ençok kullanım

en: Expiry date
tr: Bitiş tarihi

en: Display report
tr: Rapor görüntüle
