Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha2) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: Order
af: Bestelling

en: None.
af: Geen.

en: Account
af: Rekening

en: Order status
af: Bestestellingstatus
