Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha2) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Subject
fil: Paksa

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: None.
fil: Wala.

en: Account
fil: Akawnt
