Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha2) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Code
th: รหัส

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Order
th: เรียงตาม

en: None.
th: ไม่มี

en: or
th: หรือ

en: Print
th: พิมพ์

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Order status
th: สถานะการสั่งซื้อ
