Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha3) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Mode
be: Лад

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Code
be: Код

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Order
be: Парадак

en: Print
be: Друк

en: Account
be: Акаўнт

en: Any
be: Любы

en: User autocomplete
be: Аўтазапаўненне карыстальніка
