Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha3) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Recipients
bg: Получатели

en: Mode
bg: Режим

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Code
bg: Код

en: Order
bg: Поръчка

en: None.
bg: Нищо.

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Account
bg: Акаунт

en: Apply to order
bg: Приложи към поръчката

en: User autocomplete
bg: Автоматично дописване на потребителско име
