Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha3) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Mode
gl: Modo

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Code
gl: Código

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Order
gl: Orde

en: Code length
gl: Lonxitude do código

en: None.
gl: Ningún.

en: or
gl: ou

en: Discount
gl: Desconto

en: Product types
gl: Tipos de produto

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Order #
gl: Orde

en: Print
gl: Imprimir

en: Account
gl: Conta

en: Any
gl: Calquera

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Apply to order
gl: Arrastre para reordenar.

en: Order statuses
gl: Orde predeterminada

en: view reports
gl: ver informes

en: Replacement Patterns
gl: Patróns de Reemplazo

en: User autocomplete
gl: Autocompletado de usuario
