Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha3) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Mode
hr: Režim

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Code
hr: Kôd

en: Order
hr: Redoslijed

en: Code length
hr: Dužina kôda

en: None.
hr: Nijedan.

en: or
hr: ili

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Order #
hr: Narudžba

en: Print
hr: Ispis

en: Account
hr: Račun

en: Any
hr: Bilo koji

en: User autocomplete
hr: Samodovršetak korisnika
