Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha3) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Mode
mn: Горим

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: Order
mn: Дараалал

en: None.
mn: Байхгүй.
