Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Mode
el: Τρόπος

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Code
el: Κωδικός

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: SKU
el: Κωδικός

en: Order
el: Σειρά

en: None.
el: Κανένα.

en: or
el: ή

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Product types
el: Τύποι προϊόντος

en: Purchase date
el: Ημερομηνία αγοράς

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Order status
el: Κατάσταση παραγγελίας

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
el: Κρατήστε το πλήκτρο Ctrl + κλικ για επιλογή πολλαπλών καταστάσεων.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
el: Εισάγετε τις διευθύνσεις e-mail για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, μία σε κάθε γραμμή. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε tokens παραγγελιών για δυναμικές διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
el: Η απόπειρα αποστολής του email @email που αφορά την παραγγελία @order_id απέτυχε.

en: User autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση χρήστη
