Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: or
gu: અથવા

en: Account
gu: ખાતુ

en: Any
gu: કોઈપણ
