Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Mode
kk: күй

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: None.
kk: Ешбір.

en: Account
kk: Есеп

en: User autocomplete
kk: Қолданушыны өздігінен толтыру
