Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Mode
km: របៀប​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: Order
km: លំដាប់

en: None.
km: គ្មាន

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Account
km: គណនី

en: Any
km: ណា​មួយ

en: User autocomplete
km: អ្នក​ប្រើ​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ
