Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Mode
lv: Režīms

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Code
lv: Kods

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: SKU
lv: Kods

en: Order
lv: Secība

en: None.
lv: Neviens.

en: or
lv: vai

en: Discount
lv: Atlaide

en: Product types
lv: Preces veidi

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Purchase date
lv: Pirkuma datums

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Print
lv: Drukāt

en: Account
lv: Konts

en: Any
lv: Jebkurš

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Update order
lv: Atjaunināt pasūtījumu

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde
