Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Mode
nn: Modus

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Code
nn: Kode

en: Order
nn: Sorteringsval

en: None.
nn: Ingen.

en: Order #
nn: Tinging nr.

en: Print
nn: Skriv ut

en: Account
nn: Konto

en: User autocomplete
nn: Fullfør automatisk
