Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Order
ps: اوډون

en: or
ps: او

en: Any
ps: هر
