Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Sender
ro: Expeditor

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Mode
ro: Mod

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Code
ro: Cod

en: Inactive
ro: inactiv

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: SKU
ro: Cod

en: Order
ro: Comandă

en: Code length
ro: Lungime cod

en: None.
ro: Niciunul.

en: or
ro: sau

en: Coupon
ro: Cupon

en: Coupons
ro: Cupoane

en: Discount
ro: Reducere

en: Product types
ro: Tipuri de produse

en: Purchase date
ro: Dată achiziţie

en: Print
ro: Printare

en: Account
ro: Cont

en: Any
ro: Orice

en: User autocomplete
ro: Completare automată nume cont

en: Coupon code
ro: Cod cupon

en: Valid from
ro: Valid de la
