Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Order
se: Diŋgo

en: or
se: dahje

en: Print
se: Čálit

en: Account
se: konto
