Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to uk translation catalogue (101 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Total
uk: Всього

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Sender
uk: Відправник

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Mode
uk: Режим

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Code
uk: Код

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: SKU
uk: Артикул

en: Order
uk: Послідовність

en: Code length
uk: Довжина коду

en: None.
uk: Ні.

en: or
uk: або

en: Coupon
uk: Номінальний дохід

en: Coupons
uk: Подарункові купони

en: Discount
uk: Знижка

en: Product types
uk: Типи товарів

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Purchase date
uk: Дата покупки

en: Used
uk: Використано

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Print
uk: Друк

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Any
uk: Байдуже

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Apply to order
uk: Застосувати до замовлення

en: Model/SKU
uk: Модель/артикул

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
uk: <strong>Артикул:</strong> будь-який<br>

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
uk: <strong>Артикул:</strong> !sku<br>

en: Update order
uk: Оновлення замовлення

en: Order statuses
uk: Статуси замовлень

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
uk: Тільки замовлення з обраними статусами буде включено до звіту.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
uk: Утримуйте клікаючи клавишу Ctrl щоб обрати декілька статусів.

en: view reports
uk: показати звіти

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронні адреси, на які надсилати сповіщення, по одній на рядок. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
uk: Спроба надіслати повідомлення на адрес електронної пошти @email щодо замовлення № @order_id була невдалою.

en: Replacement Patterns
uk: Шаблони для заміни

en: User autocomplete
uk: Автодоповнення користувача

en: Coupon code
uk: Код купону

en: View active coupons.
uk: Переглянути активні купони.

en: View inactive coupons.
uk: Переглянути неактивні купони.

en: View coupon usage reports.
uk: Переглянути звіти про використання купонів.

en: Edit an existing coupon.
uk: Редагувати наявний купон.

en: Download the list of bulk coupon codes as a CSV file.
uk: Завантажити список кодів пакетних купонів у вигляді файла CSV.

en: Maximum number of redemptions (per code)
uk: Максимальна кількість погашень (за кодом)

en: Maximum number of redemptions (per user)
uk: Максимальна кількість погашень (за користувачем)

en: Product classes
uk: Класи товарів

en: Apply coupon to products with terms listed below.
uk: Застосувати купон до товарів, терміни яких перелічені нижче.

en: Apply coupon to all products except those with terms listed below.
uk: Застосувати купон до всіх товарів, окрім тих, терміни яких перелічені нижче.

en: Coupon code already used by %name.
uk: Код купону вже використаний користувачем %name.

en: Display report
uk: Відобразити звіт

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">1</span> товар
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> товари
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> товарів

en: Message format
uk: Формат повідомлення

en: Minimum order total
uk: Мінімальна сума замовлення

en: Enter a coupon code for this order.
uk: Введіть код знижки для цього замовлення

en: If set, coupon codes can be applied by including them in any URL. Leave blank to disable this feature.<br />Example: if set to "coupon", visiting !base_url?coupon=CODE will apply the CODE coupon.
uk: Якщо встановлено, коди купонів будуть застосовуватись шляхом їх додавання до URL. Щоб вимкнути цю функцію, залиште порожнім.<br />Приклад: якщо встановлено "coupon", відвідування адреси !base_url?coupon=CODE автоматично застосує купон з кодом CODE.

en: The number of characters selected here will be appended to the code entered above when generating bulk coupons.
uk: Кількість символів, вибраних тут, буде додаватися до коду, введеного вище при генеруванні пакетних купонів.

en: Collapse checkout pane by default.
uk: Згортати панель оформлення за замовчуванням.

en: Configure the discount coupon module settings.
uk: Налаштуйте модуль Купон на знижку.

en: Discount Coupons
uk: Купони на знижку

en: Validity
uk: Придатність

en: Print preview
uk: Попередній перегляд

en: Coupon Code
uk: Код купона

en: Percentage discount; enter "15%" for 15% off.
uk: Відсоток знижки; введіть "15%" для 15% знижки.

en: The message to be displayed when this coupon is applied. Leave blank for a default message.
uk: Повідомлення, яке буде відображатися при застосуванні цього купона. Залиште порожнім для повідомлення за замовчуванням.

en: Ubercart discount coupon
uk: Купон на знижку Ubercart

en: Tokens related to Ubercart discount coupons.
uk: Замінники, пов'язані з купонами на знижку Ubercart.

en: A discount of !amount will be applied at checkout.
uk: Знижка на суму !amount буде застосована при оформленні замовлення.

en: [order:first-name] [order:last-name], 
    
    Thanks to your order, [order:link], at [store:name] you now have a new set of coupons available to use with the following codes:
    
    [coupon:codes]
    
    Thanks again, 
    
    [store:name]
    [site:slogan]
uk: [order:first-name] [order:last-name], 
    
    Дякуємо за замовлення, [order:link], на сайті [store:name] вам доступна нова колекція купонів з наступними кодами:
    
    [coupon:codes]
    Ще раз дякуємо, 
    
    [store:name]
    [site:slogan]

en: Discount Coupon Extended Workflow
uk: Розширений робочий процес купонів на знижку

en: Provides extended rules support for Ubercart Discount Coupons
uk: Забезпечення розширеної підтримки правил для модуля Купони на знижку Ubercart (Ubercart Discount Coupons)

en: Controls the way coupons appear in the cart and order summary. This setting be overridden by individual coupons.
uk: Керування способом застосування купонів до кошика і підсумку замовлення. Це налаштування може бути перевизначене безпосередньо самим купоном.

en: If checked, the coupon will be rejected if an order contains any non-applicable products as configured below.
uk: Якщо позначено, купон буде відхилений за умови, що замовлення не містить жодного прийнятного товару, як налаштовано нижче.

en: Combinations
uk: Комбінації

en: You do not have any applicable products in your cart.
uk: У вашому кошику відсутні прийнятні товари.

en: Enter a coupon code and click "Apply to order" below.
uk: Введіть код купону і натисніть нижче кнопку "Застосувати до замовлення".

en: These coupons have been applied to your order. To remove one, uncheck the box and click "Remove coupons" below.
uk: Ці купони були застосовані до вашого замовлення Щоб видалити один з них, зніміть позначку і натисніть кнопку "Видалити купони".

en: These coupons have been applied to your order. To remove one, uncheck the box next to the coupon name and click "Update order" below.
uk: Ці купони були застосовані до вашого замовлення Щоб видалити один з них, зніміть позначку поруч з назвою купону і натисніть кнопку "Оновити замовлення".

en: Coupon "%code" has been removed from your order
uk: Купон "%code" був видалений з вашого замовлення

en: Coupons %rest and %last have been removed from your order.
uk: Купони %rest та %last були видалені з вашого замовлення order.

en: Select what to display on the coupon submission form (this appears in the coupon block, cart and checkout panes).
        Note that you must enable the coupon code entry field in order for customers to submit coupons.  Also, if coupons are not displayed
        in the cart (see above),  you must enable either the active coupons table or the active coupons list in order for custmers to be able
        to remove coupons.
uk: Виберіть, що відображати на формі надсилання купона (з'являється в купонному блоці, кошикові та панелях оформлення). 
         Зверніть увагу, що для надсилання купону необхідно увімкнути в замовленні поле вводу кода купона. Крім того, якщо купони не відображаються в кошику (див вище), необхідно увімкнути або таблицю активних купонів або їх список, щоб покупці могли видаляти купони.

en: Note, you must enable this feature if you have configured multiple automatic coupons,
        		even if the restrictions for those coupons would prevent them ever applying to the same order.
uk: Зверніть увагу, що необхідно увімкнути цю функцію, якщо ви налаштували декілька автоматичних купонів,
         навіть якщо обмеження для тих купонів будуть не давати їх застосовувати в одному замовленні.

en: Coupon will activate at @hour @zone on the specified date. The time/zone may be changed on the !link
uk: Купон буде активований @hour @zone зазначеної дати. Час/пояс може бути змінений за посиланням !link

en: Coupon will expire at @hour @zone on the specified date. The time/zone may be changed on the !link
uk: Термін дії купону завершиться @hour @zone зазначеної дати. Час/пояс може бути змінений за посиланням !link
