Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha5) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Code
eo: Kodo

en: Order
eo: Ordo

en: None.
eo: Neniu.

en: Account
eo: Konto

en: User autocomplete
eo: Aŭtomata plenigo de uzanto
