Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha5) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Gross
et: Bruto

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Mode
et: Viis

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Code
et: Kood

en: Inactive
et: Passiivne

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: SKU
et: Tootekood

en: Order
et: Järjestus

en: None.
et: Puudub.

en: or
et: või

en: Discount
et: Allahindlus

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Purchase date
et: Ostmise kuupäev

en: Order #
et: Tellimus nr

en: Print
et: Prindi

en: Account
et: Konto

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Update order
et: Uuenda tellimust

en: Order statuses
et: Tellimuse olekud

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
et: Aruandesse on lisatud vaid valitud olekuga tellimused.

en: User autocomplete
et: Kasutajanime automaatlõpetus

en: Max uses
et: Maksimaalne kasutuste arv

en: Max uses per code
et: Kasutuskordade piirang koodile
