Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha5) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Gross
si: ශුද්ධ

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Account
si: ගිණුම
