Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha5) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Recipients
sq: Marrës

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Code
sq: Kodi

en: None.
sq: Asnjë.

en: Account
sq: Profili

en: User autocomplete
sq: Plotësim automatik i përdoruesit
