Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha5) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Gross
ta: மொத்த

en: Subject
ta: பொருள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: Mode
ta: முறை

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Code
ta: நிரல்

en: Order
ta: வரிசை

en: None.
ta: இல்லை.

en: or
ta: அல்லது

en: Print
ta: பதிப்பு

en: Account
ta: கணக்கு

en: Any
ta: ஏதும்

en: User autocomplete
ta: பயனர் தான்நிரப்பி
