Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha5) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Gross
ur: مجموعی

en: Subject
ur: موضوع

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Active
ur: فعال

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Code
ur: کوڈ

en: None.
ur: کوئی نہیں۔
