Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Code
bs: Kod

en: Order
bs: Poredak

en: Account
bs: Korisnički račun
