Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Gross
cs: Brutto

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Mode
cs: Režim

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Code
cs: Kód

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Code length
cs: Délka kódu

en: None.
cs: Žádný.

en: or
cs: nebo

en: Coupon
cs: Kupón

en: Coupons
cs: Kupóny

en: Discount
cs: Sleva

en: Product types
cs: Typy produktů

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Purchase date
cs: Datum nákupu

en: Used
cs: Použito

en: Order #
cs: Objednávka #

en: Print
cs: Tisk

en: Account
cs: Účet

en: Any
cs: Libovolný

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Apply to order
cs: Aplikovat na objednávku

en: Update order
cs: Aktualizovat objednávku

en: Order statuses
cs: Stavy objednávky

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
cs: Do přehledu budou zahrnuty pouze objednávky s vybranými stavy.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
cs: Pro vybrání více stavů použijte Ctrl + klik.

en: view reports
cs: zobrazit hlášení

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
cs: Zadejte e-mailové adresy, na které chcete odeslat upozornění, jednu na každý řádek. Pro dynamické e-mailové adresy můžete využít tokeny.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
cs: Pokus odeslat @email o objednávce @order_id neuspěl.

en: Replacement Patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: User autocomplete
cs: Automatické dokončování uživatelského jména

en: Coupon code
cs: Kód kupónu

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Default line item title format
cs: Výchozí formát titulku řádkové položky

en: Coupon !code
cs: Kupón !code

en: You may use any of the following replacement patterns.
cs: Je možné použít následující nahrazovací vzorky.

en: Controls the way coupons appear in the cart and order summary. This setting be overridden by individual coupons.
cs: Ovládá způsob, jakým se kupóny zobrazí v nákupním košíku a v podsumování objednávky. Toto nastavení může být nahrazeno nastavením jednotlivých kupónů.
