Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Mode
eu: Modoa

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Code
eu: Kodea

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Order
eu: Ordena

en: None.
eu: Ezer.

en: or
eu: edo

en: Print
eu: Inprimatu

en: Account
eu: Kontua

en: Any
eu: Edozein

en: User autocomplete
eu: Erabiltzaile auto-osaketa
