Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to he translation catalogue (347 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Gross
he: ברוטו

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Code
he: קוד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: SKU
he: מק"ט

en: Valid until
he: תאריך תפוגה

en: Order
he: סידור

en: Code length
he: אורך הקוד

en: None.
he: ללא.

en: or
he: או

en: Coupon
he: קופון

en: Coupons
he: קופונים

en: Discount
he: הנחה

en: Product types
he: סוגי מוצרים

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Purchase date
he: נוצר בתאריך

en: Used
he: בשימוש

en: Order #
he: מספר הזמנה

en: Print
he: הדפסה

en: Account
he: חשבון

en: Any
he: הכל

en: Codes
he: קודים

en: Node autocomplete
he: השלמה אוטומטית של פריטי תוכן

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Apply to order
he: אשר בהזמנה זו

en: Model/SKU
he: דגם/ מק"ט

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
he: <strong>מק"ט:</strong> כל<br/>

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
he: <strong>מק"ט:</strong> !sku<br/>

en: Update order
he: עדכן הזמנה

en: Order statuses
he: מצב הזמנה

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
he: אך ורק הזמנות עם הסטטוס הנ"ל יוצגו בדו"ח.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
he: החזיקו את מקש ה CTRL (קונטרול) ובאותו הזמן לחצו על כמה אפשרויות להצגה של כמה סוגי סטטוסים בו זמנית

en: view reports
he: הצגת דוחות

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email לגבי הזמנה @order_id נכשל.

en: Replacement Patterns
he: תבניות מתחלפות

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של שם משתמש

en: Max uses
he: מקסימום משתמשים

en: Maximum uses
he: מספר פעמים מקסימלי שניתן להשתמש

en: Number of codes to generate
he: מספר הקודים לייצור

en: Coupon code
he: קוד הקופון

en: Discount value
he: סכום ההנחה

en: Coupon name
he: שם הקופון

en: Coupon value
he: ערך הקופון

en: Manage store discount coupons.
he: נהל את הקופונים של החנות

en: Active coupons
he: קופונים תקפים

en: View active coupons.
he: צפיה בקופונים תקפים

en: Inactive coupons
he: קופונים לא תקפים

en: View inactive coupons.
he: צפיה בקופונים לא תקפים

en: Add new coupon
he: הוסף קופון

en: Add a new coupon.
he: הוסף קופון

en: Coupon usage reports
he: דו"ח שימוש בקופונים

en: View coupon usage reports.
he: צפיה בדו"ח שימוש בקופונים

en: Edit an existing coupon.
he: עריכת קופון קיים

en: Delete a coupon.
he: מחיקת קופון

en: Download bulk coupon codes
he: הורד קודי קופונים נצברים

en: Download the list of bulk coupon codes as a CSV file.
he: הורד את רשימת הקודים של הקופונים הנצברים כקובץ CSV

en: (bulk)
he: (נפח)

en: Coupon codes cannot be changed once they have been used in an order.
he: לא ניתן לשנות את הקוד של הקופון לאחר שכבר השתמשו בו

en: Bulk coupon codes
he: צירוף קוד קופון

en: The coupon code entered above will be used to prefix each generated code.
he: קוד הקופון שהוכנס למעלה יכנס לפני כל קוד של קופון שייוצר ע"י המערכת

en: Enable bulk generation of coupon codes.
he: אפשר ייצור המוני של קוד לקופונים

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה

en: Maximum number of redemptions (per code)
he: מקסימום הפעמים שניתן להשתמש בקופון

en: Maximum number of redemptions (per user)
he: מקסימום הפעמים שניתן להשתמש בקופון לכל משתמש

en: Product classes
he: המחלקה של המוצר

en: Applicable products
he: המוצרים הרלוונטיים

en: Enter one or more products below to restrict this coupon to a set of products, regardless of any product attributes. Discounts will apply to each matching product.
he: הכנס מוצר אחד או יותר כדי להגביל את הקופון למוצרים האלה בלבד, ללא התחשבות במאפיינים נוספים של המוצר

en: Apply coupon to products listed below.
he: הגבל את הקופון למוצרים הבאים:

en: Apply coupon to all products except those listed below.
he: אפשר את הקופון לכל המוצרים מלבד המוצרים הבאים

en: Applicable SKUs
he: פריטי ה-Sku רלוונטיים

en: Enter one or more taxonomy terms (categories) below to restrict this coupon to a set of products. Discounts will apply to all matching products with these terms.
he: הכנס ביטוי (קטגוריה) אחד או יותר , כדי להגביל את הקופון למוצרים עם ביטויים אלה בלבד.

en: Apply coupon to products with terms listed below.
he: אפשר את הקופונים למוצרים עם הביטויים (קטגוריות) הבאים

en: Apply coupon to all products except those with terms listed below.
he: אפשר את הקופונים לכל המוצרים, חוץ מלמוצרים עם הביטויים (קטגוריות) הבאים

en: User restrictions
he: הגבלות לפי משתמשים

en: anonymous users
he: משתמש אנונימי

en: Role restrictions
he: הגבלות לפי תפקיד

en: Coupon code already used by %name.
he: %name כבר השתמש בקוד של הקופון

en: Products must include the node ID.
he: מצר חייב לכללול את node ID

en: User names must include the user ID.
he: שם המשתמש חיבב לכלול את ה user ID

en: You must specify the number of codes to generate.
he: יש לקבוע את מספר הפעמים שהקוד ייוצר.

en: Are you sure you want to delete coupon %name with code %code?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקופון %name עם הקוד %code

en: This action cannot be undone. Deleting this coupon will remove all records of past uses as well.
he: פעולה זאת בלתי ניתנת לביטול! מחיקת הקופון תמחק את כל הרשומות של שימוש בקופון רטרואקטיבית.

en: Coupon %name has been deleted.
he: הקופון %name נמחק

en: This coupon code is invalid or has expired.
he: קוד הקופון לא תקין או התוקף הקופון פג

en: This coupon has reached the maximum redemption limit.
he: הקופון כבר היה בשימוש מקסימום פעמים

en: You have not reached the minimum order total for this coupon.
he: לא הגעת בהזמנה זו לסף המינימלי למימוש הקופון

en: Your user ID is not allowed to use this coupon.
he: אינך רשאי להשתמש בקופון זה

en: You do not have the correct permission to use this coupon.
he: אין לך את ההרשאות המתאימות כדי להשתמש בקופון זה.

en: Coupon discount
he: הנחת קופון

en: Allows shoppers to use a coupon during checkout for order discounts.
he: אפשר לקוניים להשתמש בקופון בזמן החיוב.

en: Checkout pane message
he: הוצאת חלונית ההודעה

en: Display report
he: הצג את הדוח

en: Uses: @total
he: שימוש: @total

en: Coupon code: !link
he: קוד הקופון: !code

en: Coupon usage report
he: דוח שימוש בקופונים

en: Coupons used: @total
he: קופונים שהשתמשו בהם: @total

en: Orders total: @total
he: סה"כ הזמנות: @total

en: Coupons total: @total
he: סה"כ קופונים: @total

en: view store coupons
he: הצג את הקופנים של החנות

en: manage store coupons
he: נהל את הקופונים של החנות

en: Allow administrators to manage store coupons
he: אפשר למנהל לנהל את הקופונים של החנות

en: Term autocomplete
he: השלמה אוטומטית של ביטויים

en: Role autocomplete
he: השלמה אוטומטית של תפקידים

en: Add more items
he: הוסף פריטים נוספים

en: Minimum order quantity
he: כמות הזמנה מינימלי

en: Message format
he: תבנית הודעה

en: Not valid until @date
he: לא תקין עד @date

en: Expired on @date
he: פג בתאריך @date

en: Active until @date
he: תקף עד @date

en: Maximum uses per code
he: מקסימום פעמים שניתן להשתמש בכל קוד

en: Applied to
he: החל

en: All products except
he: כל המוצרים למעט

en: All taxonomy terms except
he: כל המונחים למעט

en: Product restrictions
he: הגבלות מוצר

en: Order subtotal
he: סכום הביניים של ההזמנה

en: Order restrictions
he: הגבלות הזמנה

en: Minimum subtotal
he: סכום ביניים מינימלי

en: Check if a coupon is a bulk coupon
he: בדוק אם הקופון יכול להתווסף לקופונים אחרים

en: Valid from
he: בתוקף מ

en: There are currently no active coupons in the system.
he: כרגע אין קופונים פעילים במערכת

en: There are currently no inactive coupons in the system.
he: כרגע אין קופונים מבוטלים במערכת

en: Minimum order total
he: סך הזמנה מינימלית

en: The coupon start date must be before the expiration date.
he: תאריך ההתחלה של השובר חייב להיות לפני תאריך התפוגה.

en: Enter a coupon code for this order.
he: הזן קוד קופון להזמנה זו

en: To use coupons with PayPal you must select "Submit the whole order as a single line item". <a href="!url">Click here to change this setting</a>.
he: לשימוש הקופון ב PayPal, עליך לבחור "שלח את ההזמנה כולה  כפריט קו בודד. <a href="!url"> לחץ כאן כדי לשנות את ההגדרות הללו </a>

en: View coupon details.
he: הראה פרטי קופון

en: Send an order email regarding coupon purchase.
he: שלח הודעת דואר של הזמנה בנושא רכישת קופון

en: Customer purchases a coupon
he: רכישת קופון ע"י הלקוח

en: Coupon creation
he: יצירת קופונים

en: Select the model/SKU of the product that cause a coupon to be created.
he: בחר דגם/ מק"ט של המוצר שיגרום ליצירת קופון.

en: Base coupon
he: קופון הבסיס

en: <strong>Base coupon:</strong> !coupon<br/>
he: <strong>קופון הבסיס:</strong> !coupon<br/>

en: Select the order status that will cause the coupon to be created. Be aware that if payments are processed automatically, this happens before anonymous customers have an account created. This order status should not be reached before the user account exists.
he: בחר את סטטוס ההזמנה שיגרום ליצירת קופון .היזהר מתשלומים שמתבצעים בתהליכים אוטומטיים!ייתכן וזה יקרה לפני שנוצר חשבון ללקוחות אנונימיים.סטטוס ההזמנה לא יגיע לפני שקיים חשבון משתמש.

en: purchased by !name
he: נרכש ע"י !name

en: Coupon created with code %code.
he: קופונים שנוצרו באמצעות קוד  %code

en: Allows coupons to be purchased as a product feature.
he: מאפשר לקופונים להירכש  כמאפיין של המוצר

en: Show coupons as an item in the cart.
he: הראה קופונים כפריטים בסל הקניות

en: Default redemption setting for new coupons
he: ברירת המחדל להגדרת סכום בקופונים חדשים

en: Single use per code.
he: שימוש ייחודי לכל קוד

en: Multiple uses per code.
he: משתמשים מרובים לכל קוד

en: Query string parameter
he: פרמטר מחרוזת השאילתה

en: If set, coupon codes can be applied by including them in any URL. Leave blank to disable this feature.<br />Example: if set to "coupon", visiting !base_url?coupon=CODE will apply the CODE coupon.
he: אם הוגדר, ניתן להחיל קודי קופון בהכללת  כל כתובת URL.
    השאר מקום ריק בכדי לנטרל יישום זה.<br /> דוגמא:אם מוגדר "קופון",ביקור !base_url?
    קופון =קוד שיוחל בקוד קופון.

en: Download codes
he: הורדת קודים

en: Print all
he: הדפסת הכל

en: Matching products
he: התאמת מוצרים

en: The number of characters selected here will be appended to the code entered above when generating bulk coupons.
he: מספר התווים שנבחרים כאן, יתווספו לקוד ההזנה למעלה בעת ייצור צבר קופונים.

en: Coupon is active.
he: קופון פעיל

en: Only active coupons can be used at checkout.
he: בקופה, ניתן להשתמש בקופונים פעילים בלבד

en: Apply discount to
he: החל הנחה ל

en: All matching product(s)
he: כל המוצרים התואמים

en: The cheapest matching product(s)
he: המוצרים המתאימים הזולים ביותר

en: The most expensive matching product(s)
he: המוצרים המתאימים היקרים ביותר

en: Coupons with no restrictions will match all products.
he: קופונים ללא הגבלות יתאימו לכל המוצרים

en: Maximum number of products to discount
he: מספר המוצרים המקסימליים לקבלת הנחה

en: Restrict coupon by date.
he: הגבלת קופון לפי תאריך

en: If set, the coupon can only be used this number of times. For bulk coupons, this applies to each available code.
he: אם הוזן, מגדיר את מספר הפעמים בהן מיתן להשתמש בקופון. לצבר קופונים יוחל לכל קוד זמין.

en: If set, each user can only use the coupon this number of times.
he: במידה והוגדר, המשתמש יכול להשתמש בקופון זה רק כמספר הפעמים שהוגדר.

en: Minimum order limits
he: הגבלות להזמנה מינימלית

en: If set, the subtotal of products must be at least this amount for the coupon to be accepted.
he: מגדיר את הסכום המינימלי של עלות המוצרים כדי שהקופון יתקבל.

en: Applicable product classes
he: מחלקות מוצר רלוונטיות

en: Selecting a class will apply this coupon to <strong>all</strong> products of the class, overriding other restrictions except for products or terms explicitly excluded below.
he: בחירת מחלקה תחיל את קופון זה ל<strong>כל </strong> מוצרים מהמחלקה,עקיפת הגבלות אחרות יתקבלו למוצרים או מונחים  שלא נכללו מתחת במפורט

en: Enter one or more SKUs below to restrict this coupon to a set of SKUs, allowing coupons to apply to specific products or attribute options. Discounts will apply to matching SKUs. Wildcards are supported, e.g. "E*" will match all products with SKUs beginning with E.
he: הזן אחד או יותר מק"טים להלן כדי להגביל את קופון זה להגדרות המק"ט,המורשה לקופון להחיל מוצרים ספציפים או אפשרויות תכונה.הנחה תחול על מקט"ים מתאימים .תווים כלליים נתמכים, לדוגמה: e.g. "E*" יתאים כל המוצרים עם תחילת SKUs עם E

en: Save coupon
he: שמור קופון

en: Invalid discount.
he: הנחה לא חוקית

en: You must specify the maximum number of products to discount.
he: עליך לציין את המספר המרבי של מוצרים להנחה

en: Coupon %name has been saved.
he: הקופון  %name נשמר

en: View coupon: @name
he: הצג קופון: @name

en: Print coupon: @name
he: הדפס קופון: @name

en: Download codes as CSV: @name
he: הורד קודים כ-CSV

en: Edit coupon: @name
he: ערוך קופון  @name

en: Delete coupon: @name
he: בטל קופון:  @name

en: Check if an order has a coupon applied
he: בדוק אם ישנו קופון תקף להזמנה

en: Enter coupon codes that this condition will apply to, one per line. Wildcards are allowed, e.g. COUPON* will match all codes beginning with COUPON. Leave blank to apply to any order with a coupon.
he: הזןן קודי הקופון כך שמצב זה יחול על  אחד בכל שורה

en: Coupon discount form
he: טופס הנחת קופון

en: Collapse checkout pane by default.
he: כווץ חלונית קופה כברירת מחדל

en: The coupon code used in the order.
he: קוד הקופון נמצא בשימוש בהזמנה זו

en: Print coupon.
he: הדפס קופון

en: Coupon module settings
he: הגדרות מודול הקופון

en: Configure the discount coupon module settings.
he: קביעת תצורה של הגדרות מודול של קופון.

en: Discount Coupons
he: הנחת קופונים

en: Maximum one use per customer. | Maximum @count uses per customer.
he[0]: מקסימום  @count שימושים ללקוח

en: My coupons
he: הקופונים שלי

en: Validity
he: תוקף

en: You currently have no coupons available.
he: כרגע, אין קופונים זמינים

en: Print coupons
he: הדפס קופונים

en: Print coupon
he: הדפס קופון

en: No inactive coupons found. Please <a href="!url">create an inactive coupon</a> to use as a base coupon for purchases.
he: כל הקופונים נמצאו פעילים. נא  <a href="!url"> ליצור קופון לא פעיל </a>  כדי להשתמש בו עבור רכישות.

en: Select the coupon that will be cloned when a user purchases this product. Only inactive coupons are listed; the purchased coupon will automatically be activated.
he: בחר קופון שישוכפל כשמשתמש רוכש את מוצר זה.רק קופונים שאינם פעילים רשומים; רכישת קופון תופעל באופן אוטומטי.

en: Coupon purchase options
he: אפשרויות רכישת הקופון

en: These settings alter the generation of purchased coupons based on this coupon.
he: הגדרות אלו משנות את יצירת רכישת הקופונים המסתמכים על קופון זה.

en: Purchased coupon code suffix length
he: אורך סיומת קוד קופון רכישה

en: A random string of at least this many characters will be appended to the base coupon code to ensure uniqueness.
he: מחרוזת אקראית של תווים לפחות כמספר זה יצורפו לקוד הקופון הבסיס כדי להבטיח ייחודיות.

en: Alter coupon date restrictions relative to the purchase date.
he: שנה מגבלות תאריך הקופון ביחס לתאריך הרכישה.

en: Checking this box will make purchased coupons valid for the same time span as the base coupon, otherwise coupons will always be valid between the same dates.
he: סימון אפשרות  זו  תגרום לרכישת הקופונים להיות בתוקף עד תוקף קופון הבסיס , אחרת קופונים אלו יהיו תמיד ברי תוקף בין אותם תאריכים.

en: Only inactive coupons can be selected as the base for a purchased coupon, subsequent purchased coupons will automatically be activated.
he: ניתן לבחור קופונים לא פעילים כבסיס לקופון שנרכש.רכישות קופונים עוקבות יופעלו באופן אוטומטי.

en: You must specify date restrictions to use the relative date feature with purchased coupons.
he: עליך לציין הגבלות על התאריך כדי להשתמש באופציה של תאריך יחסי לקופונים שנרכשו.

en: view purchased coupons
he: הצגת קופונים שנרכשו

en: View your purchased coupons.
he: הצגת הקופונים שרכשת.

en: Print preview
he: הצג לפני הדפסה

en: Discount Coupon Purchase
he: רכישת קופון הנחה

en: Purchase base name
he: שם בסיס הרכישה

en: The name of the coupon this purchased coupon is based on.
he: שם הקופון עליו מבוסס הקופון הנוכחי שנרכש.

en: Ubercart discount coupons.
he: הנחת קופוני ubercart

en: The unique ID of the coupon.
he: ID  מיוחד לקופון

en: The name of the coupon.
he: שם הקופון

en: The coupon code, or prefix for bulk coupons.
he: קוד הקופון או קידומת הקוד לצבר קופונים.

en: All codes associated with this coupon.
he: כל הקודים שקשורים לקופון זה

en: Bulk
he: צבר

en: Whether the coupon is a bulk coupon with multiple suffixes.
he: אם הקופון הוא צבר עם סיומות מרובות.

en: Is a bulk coupon
he: הוא קופון נצבר

en: The date the coupon was created.
he: התאריך שבו הקופון נוצר

en: The date the coupon becomes valid.
he: התאריך בו הקופון יהיה בתוקף

en: The date the coupon expires.
he: התאריך בו הקופון אינו בתוקף

en: Whether the coupon is available to use.
he: אם הקופון זמין לשימוש

en: The discount type of the coupon.
he: סוג ההנחה של הקופון

en: Coupon Code
he: קוד קופון

en: Coupon !code
he: קופון !code

en: You may use any of the following replacement patterns.
he: הנכם רשאים להשתמש בכל דפוסי ההחלפות הבאות

en: All users except
he: כל המשתמשים למעט

en: All roles except
he: כל התפקידים מלבד

en: You cannot decrease this number, because this coupon has already been used.
he: לא ניתן להקטין את מספר זה, מכיוון שקופון זה כבר נמצא בשימוש.

en: Three discount types are possible:
he: שלושה סוגי הנחות אפשריים:

en: Fixed price discount; enter "15" for $15.00 off.
he: הנחת מחיר קבועה: הזן "15" להנחה ב-$15.00

en: Percentage discount; enter "15%" for 15% off.
he: הנחה באחוזים :הזן 15% להנחה ב-15%

en: Set product price; enter "=15" to make all matching products $15.00 after discount.
he: הגדר מחיר מוצר: הזן "15="כדי לקבל את כל המוצרים בסך $15.00 לאחר הנחה.

en: Only count applicable products
he: ספירת מוצרים ישימים בלבד

en: Enter one or more user names and/or "anonymous users" below to restrict this coupon by user.
he: הזן שם משתמש אחד או יותר ו/או משתמשים אנונימיים למטה, כדי להגביל את המשתמש בקופון זה.

en: Allow this coupon only for users listed below.
he: אפשר שימוש בקופון זה רק למשתמשים המפורטים להלן .

en: Allow this coupon for all users except those listed below.
he: אפשר שימוש בקופון זה לכל המשתמשים למעט המשתמשים המפורטים להלן.

en: Enter one or more role names below to restrict this coupon based on a user's roles.
he: הזן שמ/ות תפקיד/ים להלן כדי להגביל את קופון זה המבוסס על תפקידי משתמשים

en: Allow this coupon only for users with the roles listed below.
he: אפשר קופון זה רק למשתמשים בעלי התפקידים שלהלן.

en: Allow this coupon for users with all roles except those listed below.
he: אפשר קופון זה למשתמשים מכל סוגי התפקידים מלבד אלה הכתובים מטה.

en: Options governing the way this coupon appears to users.
he: אפשרויות השולטות באופן בו הקופון מופיעה למשתמשים.

en: Line item title format.
he: שורת רכיב הפורמט לכותרת

en: You cannot decrease the number of bulk codes for a coupon that has been used.
he: לא ניתן להקטין  מספר צירופי קודים לקופון שנעשה בו שימוש .

en: Ubercart discount coupon
he: הנחת קופון Ubercart

en: A valid discount coupon is applied
he: חלה הנחה תקפה לקופון

en: Include currently applied coupon (if any).
he: כלול קופונים מוחלים (אם יש)

en: Check this box if this condition will apply only to orders that
        			are currently in checkout, in order to catch coupons applied before an order reaches
        			the review stage (e.g. for shipping quotes).  Leave unchecked if the condition will
        			apply to orders after checkout is complete (e.g. when payment notification is received 
        			or when order status is updated manually).
he: סמן אפשרות זו כך שתנאי זה יחול רק על הזמנות הנמצאות בקופה, על מנת למצוא קופונים מוחלים לפני שההזמנה מגיעה לשלב הסקירה (לדוג': משלוח הצעות מחיר).השאר אפשרות זו ללא סימון אם התנאי יחול על הזמנות אשר הושלמו( לדוג': כאשר מתקבלת הודעה על תשלום או כשמצב ההזמנה מתעדכן באופן ידני)

en: The coupon code. For bulk coupons this will be the actual code applied, or the code 
            	prefix if the coupon has not yet been applied.
he: קוד קופון.קוד בפועל או תחילת קוד יוחל לצבירת קופונים,במידה והקופון עדיין לא הוחל.

en: All Codes
he: כל הקודים

en: The coupon codes.  For bulk coupons, this will be a comma separated list of codes.
he: קודי קופון. פסיק יופרד ברשימת הקודים לצבירת קופונים.

en: Display information about discount coupons.
he: הצג מידע אודות הנחת קופון

en: Display coupon usage reports.
he: הצג דוחות שימוש בקופון.

en: You must enter a valid coupon code.
he: עליך להזין קופון בר תוקף

en: A discount of !amount has been applied to your order.
he: הנחה על !amount הוחלה על הזמנתך.

en: A discount of !amount will be applied at checkout.
he: הנחה של  !amount  תחול בקופה

en: Coupon #@cid
he: קופון#@cid

en: Notify customer when a single coupon is purchased.
he: ידע את הלקוח  בעת רכישת קופון בודד

en: [store:name]: coupon purchase
he: [store:name]: רכישת קופון

en: [order:first-name] [order:last-name], 
    
    Thanks to your order, [order:link], at [store:name] you now have a new coupon available to use with the code [coupon:codes].
    
    Thanks again, 
    
    [store:name]
    [site:slogan]
he: [order:first-name] [order:last-name]
    תודה על הזמנתך,[order:link] ב[store:name] כעת יש לך קופון חדש שזמין לשימוש עם הקוד:[coupon:codes]
    תודה שוב,
    [store:name]
    [site:slogan]

en: Notify customer when a bulk coupon is purchased.
he: ידע את הלקוח בעת רכישת צבר קופונים

en: [store:name]: bulk coupon purchase
he: [store:name] רכישת צבר קופונים

en: [order:first-name] [order:last-name], 
    
    Thanks to your order, [order:link], at [store:name] you now have a new set of coupons available to use with the following codes:
    
    [coupon:codes]
    
    Thanks again, 
    
    [store:name]
    [site:slogan]
he: תודה על הזמנתך, [order:link],ב[store:name] כעת, יש לך סט חדש של קופונים זמינים לשימוש עם הקודים הבאים:
    [coupon:codes]
    תודה שוב,
    [store:name]
    [site:slogan]

en: View list of the coupons a user has purchased.
he: הצג את רשימת הקופונים שמשתמש רכש

en: Check if an administrator has suspended automatic coupon workflow for this request.
he: בדוק אם אדמיניסטרטור השהה 
    את רצף תהליך עבודת הקופון לבקשה זו

en: Send an email regarding a coupon.
he: שלח הודעת דואר המתייחסת לקופון.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one per line.
he: הזן את כתובות הדוא"ל כדי לקבל את ההודעות, אחת בכל שורה.

en: Enter the subject line for the notifications.
he: הזן את שורת הנושא עבור ההודעות

en: Enter the message body for the notifications.
he: הזן את גוף ההודעה עבור ההודעות.

en: Attempt to e-mail @email concerning coupon @cid failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email בענין קופון @cid נכשל.

en: Assign coupon #1 when a new user registers (template).
he: הקצה קופון #1 כאשר משתמש חדש נרשם (תבנית)

en: Coupon at [site:name]
he: קופון ב[site:name]

en: suspend coupon workflow
he: השעה תהליך הקופון

en: Prevent configured coupon workflow rules from being executed.
he: מנע כללי קונפיגורציה של תהליך קופון מלהתבצע.

en: Discount coupon workflow
he: הנחת קופון במהלך העבודה\רכישה

en: The following actions are enabled:
he: הפעולות הבאות זמינות

en: Prevent these actions from being executed this time.
he: מנע פעולות אלו מלהתבצע בפעם זאת.

en: Controls the way coupons appear in the cart and order summary. This setting be overridden by individual coupons.
he: שלוט בדרך שבה קופונים מופיעים בסל הקניות ובסיכום הזמנה. ניתן לשנות ההגדרות לכל קופון ספציפי.

en: Line item weight
he: משקל שורה

en: Controls the placement of the coupon line item in the order summary. Heavier items appear lower in the list.
he: שלוט במיקום של הקופון בסיכום ההזמנה, פריט בעל משקל גבוה יופיע נמוך יותר ברשימה

en: Coupon submission form components
he: רכיבי טופס הגשת הקופון

en: Coupon code entry field
he: שדה ערך של קוד הקופון

en: Active coupons (table)
he: קופונים פעילים (טבלה)

en: Active coupons (list)
he: קופונים פעילים (רשימה)

en: Allow multiple coupons to apply to a single order.
he: אפשר לקופונים מרובים להחיל הזמנה בודדת

en: Total of matching products
he: סה"כ מוצרים תואמים

en: Any.
he: הכל

en: Any but:
he: הכל מלבד

en: Only:
he: יחיד

en: Allowed Combinations
he: שילובים מותרים

en: Total of matching product(s)
he: סה"כ מוצרים תואמים

en: Require all products to match
he: דרישת כל המוצרים להתאמה

en: If checked, the coupon will be rejected if an order contains any non-applicable products as configured below.
he: אם אפשרות זו מסומנת, הקופון ידחה אם ההזמנה מכילה מוצרים לא רלוונטיים כפי שמוגדר להלן.

en: If checked, only applicable products as configured below will count towards the minimum quantity or total.
he: בהגדרה זו רק המוצרים המוגדרים להלן יספרו את הכמות או הסכום המינימלי

en: Combinations
he: שילובים

en: Restrict the way this coupon may be combined with other coupons.
he: הגבל את את האפשרות בה קופון זה יצורף עם קופונים אחרים.

en: Allow this coupon to be combined only with those selected below. If you do not select any coupons, this coupon may not be combined.
he: אפשר לקופון זה להתווסף אך ורק עם הקופונים הנבחרים להלן.במידה ולא תבחר קופון מהרשימה,קופון זה לא יוכל להתווסף לקופון אחר.

en: Allow this coupon to be combined with all coupons except those selected below.
he: אפשר לקופון זה להצטרף לכל הקופונים מלבד הקופונים הנבחרים להלן.

en: %title is no longer applicable to your order
he: %title כבר אינה ישימה עבור ההזמנה שלך

en: This coupon combination is not allowed.
he: שילוב זה של השובר אינו מורשה

en: You do not have any applicable products in your cart.
he: אין מוצרים רלוונטיים בסל הקניות שלך

en: You do not have enough applicable products in your cart.
he: אין לך מספיק מוצרים רלוונטיים בסל הקניות

en: You have not reached the minimum total of applicable products for this coupon.
he: לא הגעת לסכום המינימלי של מוצרים רלוונטיים עבור קופון זה

en: You have non-applicable products in your cart
he: יש לך מוצרים שאינם ניתנים להזמנה בסל הקניות שלך

en: Coupon discounts
he: הנחות קופון

en: Special discounts
he: הנחות מיוחדות

en: Special Discounts
he: הנחות מיוחדות

en: Displays a list of automatic discounts.
he: הצגת רשימה של הנחות אוטומטיות

en: Enter a coupon code and click "Apply to order" below.
he: הזן קוד קופון ולחץ "החל הזמנה" מטה.

en: Apply a blank code to remove the currently applied coupon.
he: החל קוד ריק כדי להסיר את הקופון המופעל כעת

en: Active Coupons
he: קופונים פעילים

en: These coupons have been applied to your order. To remove one, uncheck the box and click "Remove coupons" below.
he: הקופונים האלה ממושו בהזמנה שלך. כדי להסיר אחד מהם יש להסיר את הסימון וללחוץ על "הסרת קופונים".

en: These coupons have been applied to your order. To remove one, uncheck the box next to the coupon name and click "Update order" below.
he: הקופונים האלה ממושו בהזמנה שלך. כדי להסיר אחד מהם יש להסיר את הסימון וללחוץ על "עדכן הזמנה".

en: Displays a list of all automatic coupon discounts.
he: הצג רשימה של כל הנחות הקופונים האוטומטיות.

en: Coupon "%code" has been removed from your order
he: הקופון %code הוסר מההזמנה

en: Coupons %rest and %last have been removed from your order.
he: הוקפונים %rest ו%last הוסרו מהזמנתך.

en: Coupon %code has been removed from your order
he: הקופון %code הוסר מההזמנה

en: A valid discount coupon is removed
he: הוסרה הנחת קופון בתוקף

en: Check for automatic discounts.
he: בדוק הנחות אוטומטיות

en: Current Order
he: הזמנה נוכחית

en: Select the coupon to apply.  The coupon will only be
                applied if and when all of its restrictions are satisfied.
he: בחר את הקופון ליישום. הקופון יהיה מיושם רק אם 
                וכאשר כל ההגבלות בו משביעי רצון.

en: Choose the way this coupon should be applied.
he: בחר את הדרך בה יחול קופון זה.

en: Check for automatic discounts
he: בדוק הנחות אוטומטיות

en: Apply this coupon as an automatic discount.
he: החל קופון זה כ-הנחה אוטומטית

en: Only select this option if this rule 
                     reacts to the "%event" event.
he: בחר רק את אפשרות זו במידה וכלל זה מגיב ל%event אירוע

en: Date restrictions
he: מגבלות תאריך

en: Coupon activation/expiration time
he: זמן הפעלה/התפוגה של השובר

en: Apply a coupon to the current order.
he: החל את הקופון על ההזמנה הנוכחית

en: Note, you must enable this feature if you have configured multiple automatic coupons,
        		even if the restrictions for those coupons would prevent them ever applying to the same order.
he: שים לב,במידה וקבעת ריבוי קופונים אוטומטיים ,עליך להפעיל את מאפיין זה גם אם ההגבלות על קופונים אלו ימנעו מהם מלחול באותה הזמנה לצמיתות

en: Date-restricted coupons will activate and expire at this hour on the dates specified for the
        	individual coupon. Note that changing this setting will not effect coupons which have already been created.  To
        	update the activation/expiration times of existing coupons, edit and save them.
he: תאריך מגבלת קופונים תפעל ותפוג בשעה זו בתאריכים המצוינים לכל קופון באופן אינדיבידואלי.תו שמשתנה בהערות לא תשפיע על קופון שכבר נוצר. לעדכון זמני הפעלה/תפוגה של קופונים קיימים,עריכה ושמירתם.

en: Coupon will activate at @hour @zone on the specified date. The time/zone may be changed on the !link
he: קופון יופעל ב@hour @zone בתאריך המיועד לכך.הזמן /איזור עלול להשתנות ב !link

en: Coupon will expire at @hour @zone on the specified date. The time/zone may be changed on the !link
he: קופון יפוג ב@hour @zone בתאריך המיועד לכך.הזמן\איזור יכול להשתנות ב!link

en: The title for this coupon when displayed in the cart and as a line-item.
        		Leave blank to use the default format as specified on the main coupon settings page.
he: כותרת הקופון תוצג בסל הקניות וכשורת פריטים.השאר  ריק כדי להשתמש בפורמט ברירת המחדל ספ
