Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to hu translation catalogue (353 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Gross
hu: Bruttó

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Mode
hu: Mód

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Code
hu: Kód

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Valid until
hu: Érvényesség vége

en: Order
hu: Rendelés

en: Code length
hu: Kód hossza

en: None.
hu: Nincs.

en: or
hu: vagy

en: Coupon
hu: Kupon

en: Coupons
hu: Kuponok

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Product types
hu: Terméktípusok

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Purchase date
hu: Vásárlás dátuma

en: Used
hu: Használatban

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Account
hu: Saját adatok

en: Any
hu: Bármelyik

en: Codes
hu: Kódok

en: Node autocomplete
hu: Tartalom automatikus kiegészítés

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Apply to order
hu: Alkalmazás a rendeléshez

en: Model/SKU
hu: Modell/Cikkszám

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
hu: <strong>Cikkszám:</strong> bármelyik<br />

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
hu: <strong>Cikkszám:</strong> !sku<br />

en: Update order
hu: Rendelés frissítése

en: Order statuses
hu: Rendelés állapotok

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
hu: A Ctrl billenytű nyomva tartásával és kattintással több állapot is választható.

en: view reports
hu: kimutatások megtekintése

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
hu: Email címek megadása értesítések fogadásához, címenként új sorba írva. Lehetőség van dinamikus email címek megadására megrendelés vezérjel használatával.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
hu: @order_id azonosítójú megrendelésre vonatkozó email @email címre kiküldése nem sikerült.

en: Replacement Patterns
hu: Helyettesítési minták

en: User autocomplete
hu: Felhasználói adatok automatikus kiegészítése

en: Ubercart
hu: Übercart

en: Max uses
hu: Alkalmazásának felső határa

en: Max uses per code
hu: Kódonként maximált felhasználási szám

en: Maximum uses
hu: Felhasználások száma

en: Number of codes to generate
hu: Létrehozandó kódok száma

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Discount value
hu: Engedmény értéke

en: Coupon name
hu: Kuponnév

en: Coupon value
hu: Kupon értéke

en: Manage store discount coupons.
hu: Kuponok kezelése.

en: Active coupons
hu: Aktív kuponok

en: View active coupons.
hu: Aktív kuponok megtekintése.

en: Inactive coupons
hu: Inaktív kuponok

en: View inactive coupons.
hu: Inaktív kuponok megtekintése.

en: Add new coupon
hu: Új kupon hozzáadása

en: Add a new coupon.
hu: Új kupon hozzáadása.

en: Coupon usage reports
hu: Kuponhasználati jelentések

en: View coupon usage reports.
hu: Kuponhasználati jelentések megtekintése.

en: Edit an existing coupon.
hu: Egy meglévő kupon szerkesztése.

en: Delete a coupon.
hu: Kupon törlése

en: Download bulk coupon codes
hu: Kuponkódok tömeges letöltése

en: Download the list of bulk coupon codes as a CSV file.
hu: Kuponkódok tömeges letöltése CSV formátumban.

en: (bulk)
hu: (tömeges)

en: Coupon codes cannot be changed once they have been used in an order.
hu: A kuponkódot nem lehet megváltoztatni, ha van olyan rendelés, ahol már felhasználták.

en: Bulk coupon codes
hu: Tömeges kuponkódok

en: The coupon code entered above will be used to prefix each generated code.
hu: Az itt megadott kuponkód előtagként lesz használva minden generált kódban.

en: Enable bulk generation of coupon codes.
hu: Kuponkódok tömeges létrehozása.

en: Expiry date
hu: Lejárat dátuma

en: Maximum number of redemptions (per code)
hu: Beváltások megengedett legnagyobb száma kódonként

en: Maximum number of redemptions (per user)
hu: Beváltások megengedett legnagyobb száma felhasználónként

en: Product classes
hu: Termékosztályok

en: Applicable products
hu: Alkalmazható termékek

en: Apply coupon to products listed below.
hu: Kupon alkalmazása az alább felsorolt termékekre.

en: Apply coupon to all products except those listed below.
hu: Kupon alkalmazása mindenre, kivéve az alábbi listában felsorolt termékeket.

en: Applicable SKUs
hu: Alkalmazható cikkszámok

en: Applicable taxonomy terms
hu: Alkalmazható taxonómiakifejezések

en: Apply coupon to products with terms listed below.
hu: A kupon alkalmazása az alábbi kifejezésekkel jelölt termékekre.

en: Apply coupon to all products except those with terms listed below.
hu: A kupon alkalmazása az alábbi kifejezésekkel nem jelölt termékekre.

en: User restrictions
hu: Felhasználói korlátozások

en: anonymous users
hu: névtelen felhasználók

en: Role restrictions
hu: Csoport korlátozások

en: Coupon code already used by %name.
hu: Kuponkódot már felhasználta %name.

en: Products must include the node ID.
hu: A termékeknek tartalmazniuk kell a tartalomazonosítót.

en: User names must include the user ID.
hu: A felhasználónévnek tartalmaznia kell a felhasználó azonosítóját.

en: You must specify the number of codes to generate.
hu: Meg kell adni a generálandó kódok számát.

en: Are you sure you want to delete coupon %name with code %code?
hu: %name nevű, %code kódú kupon biztosan törölhető?

en: This action cannot be undone. Deleting this coupon will remove all records of past uses as well.
hu: Ezen kupon kitörlése minden bejegyzést kitöröl a korábbi felhasználásokról is. A művelet nem vonható vissza.

en: Coupon %name has been deleted.
hu: %name kupon törlése megtörtént.

en: This coupon code is invalid or has expired.
hu: A kuponkód érvénytelen vagy érvényessége már lejárt.

en: This coupon has reached the maximum redemption limit.
hu: Ez a kupon elérte a maximális beváltási határát.

en: You have not reached the minimum order total for this coupon.
hu: A megrendelés nem érte el a kuponhoz szükséges minimum rendelési összeget.

en: Your user ID is not allowed to use this coupon.
hu: Ezzel a felhasználóazonosítóval nem használható ez a kupon.

en: You do not have the correct permission to use this coupon.
hu: Nincs meg a megfelelő jogosultság a kupon használatához.

en: Coupon discount
hu: Kupon árengedménye

en: Checkout pane message
hu: Fizetési lap üzenet

en: Display report
hu: Jelentés megjelenítése

en: Uses: @total
hu: Felhasználások száma: @total

en: Coupon code: !link
hu: Kuponkód: !link

en: Coupon usage report
hu: Kupon felhasználási jelentés

en: Coupons used: @total
hu: Felhasznált kuponok: @total

en: Orders total: @total
hu: Rendelés összesen: @total

en: Coupons total: @total
hu: Kupon összesen: @total

en: view store coupons
hu: bolti kuponok megtekintése

en: manage store coupons
hu: bolti kuponok kezelése

en: Allow administrators to manage store coupons
hu: Engedélyezi az adminisztrátoroknak a bolti kuponok kezelését.

en: Term autocomplete
hu: Kifejezés automatikus kiegészítés

en: Role autocomplete
hu: Szerepkör automatikus kiegészítés

en: Add more items
hu: Több elem hozzáadása

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
hu[0]: <span class="num-items">1</span> tétel
hu[1]: <span class="num-items">@count</span> tétel

en: Minimum order quantity
hu: Legkisebb rendelési mennyiség

en: Message format
hu: Üzenet formátum

en: Not valid until @date
hu: Érvényesség kezdete @date

en: Expired on @date
hu: Érvényét vesztette ekkor: @date

en: Active until @date
hu: Aktivitás vége: @date

en: Maximum uses per code
hu: Felhasználások száma kódonként

en: Applied to
hu: Alkalmazva

en: All products except
hu: Minden termék, kivéve az alábbiak

en: All taxonomy terms except
hu: Minden taxonómiakifejezés, kivéve az alábbiak

en: Product restrictions
hu: Termékkorlátozások

en: Order subtotal
hu: Rendelés részösszege

en: Order restrictions
hu: Rendelési korlátozások

en: Minimum subtotal
hu: Minimális rendelési érték

en: Cheapest product | @count cheapest products
hu[0]: Legolcsóbb termék
hu[1]: @count legolcsóbb termék

en: Most expensive product | @count most expensive products
hu[0]: Legdrágább termék
hu[1]: @count legdrágább termék

en: All products in class | All products in classes
hu[0]: Minden termék az osztályban
hu[1]: Minden termék az osztályokban

en: Product | Products
hu[0]: Termék
hu[1]: Termékek

en: SKU | SKUs
hu[0]: Cikkszám
hu[1]: Cikkszámok

en: Taxonomy term | Taxonomy terms
hu[0]: Taxonómia kifejezés
hu[1]: Taxonómia kifejezések

en: Valid from
hu: Érvényesség kezdete

en: There are currently no active coupons in the system.
hu: Nincs aktív kupon a rendszerben.

en: There are currently no inactive coupons in the system.
hu: Nincs inaktív kupon a rendszerben.

en: Minimum order total
hu: Legkisebb rendelési összeg

en: The coupon start date must be before the expiration date.
hu: A kupon kezdő dátuma előbbi kell legyen, mint a lejárati dátum.

en: Enter a coupon code for this order.
hu: Kuponkód megadása a megrendeléshez.

en: View coupon details.
hu: Kupon részleteinek megtekintése.

en: Send an order email regarding coupon purchase.
hu: Email küldése a kupon vásárlásról.

en: Customer purchases a coupon
hu: A vevő vásárolhat kupont

en: Coupon creation
hu: Kupon létrehozása

en: Base coupon
hu: Alapkupon

en: <strong>Base coupon:</strong> !coupon<br/>
hu: <strong>Alap kupon:</strong> !coupon<br/>

en: purchased by !name
hu: !name vásárolta meg

en: Coupon created with code %code.
hu: Kupon létrehozva %code kóddal.

en: Allows coupons to be purchased as a product feature.
hu: Kuponok vásárlásának engedélyezése termékként.

en: Show coupons as an item in the cart.
hu: Kuponok megjelenítése a kosárban külön tételként.

en: Default redemption setting for new coupons
hu: Új kuponok alapértelmezett beváltási beállításai

en: Single use per code.
hu: Egyszer használatos kód.

en: Multiple uses per code.
hu: Többször használatos kód.

en: Query string parameter
hu: Lekérdezési paraméter

en: If set, coupon codes can be applied by including them in any URL. Leave blank to disable this feature.<br />Example: if set to "coupon", visiting !base_url?coupon=CODE will apply the CODE coupon.
hu: Ha be van állítva, a kuponkódok felhasználhatóak beleírva bármely webcímbe, üresen hagyva pedig kikapcsolható.<br/>Például ha be van állítva „kupon”-ra, akkor !base_url?coupon=LEARAZAS útvonal alkalmazza a LEÁRAZÁS kupont.

en: Download codes
hu: Kódok letöltése

en: Print all
hu: Összes nyomtatása

en: Matching products
hu: Egyező termékek

en: The number of characters selected here will be appended to the code entered above when generating bulk coupons.
hu: Tömeges létrehozáskor az előállított kuponok kódját egyedileg egy véletlenszerű kódsor fogja kiegészíteni az itt kiválasztott karakterhossz szerint.

en: Coupon is active.
hu: A kupon aktív.

en: Only active coupons can be used at checkout.
hu: Csak az aktív kuponok használhatóak fizetéskor.

en: Apply discount to
hu: Kedvezmény alkalmazása erre

en: All matching product(s)
hu: Minden alkalmazható termékre

en: The cheapest matching product(s)
hu: A legolcsóbb megfelelő termékek

en: The most expensive matching product(s)
hu: A legdrágább megfelelő termékek

en: Coupons with no restrictions will match all products.
hu: Korlátozások nélkül a kuponok minden termékre érvényesülni fognak.

en: Maximum number of products to discount
hu: A kedvezménybe bevonható termékek maximális száma.

en: Restrict coupon by date.
hu: Kupon felhasználás korlátozása dátum szerint.

en: If set, the coupon can only be used this number of times. For bulk coupons, this applies to each available code.
hu: Ha be van állítva, a kupon összesen ennyi alkalommal használható. Tömegesen létrehozott kuponok esetén minden elérhető kódra érvényesül.

en: If set, each user can only use the coupon this number of times.
hu: Ha be van állítva, minden felhasználó csak ennyi alkalommal használhatja a kupont.

en: Minimum order limits
hu: Legkisebb rendelési értékhatár

en: If set, the subtotal of products must be at least this amount for the coupon to be accepted.
hu: Ha be van állítva, a termékek részösszegének minimum ennyinek kell lennie, hogy a kupon elfogadható legyen.

en: If set, at least this many products must be in the cart for the coupon to be accepted.
hu: Ha be van állítva, legalább ennyi terméknek kell a kosárban lennie, hogy a kupon felhasználható legyen.

en: Applicable product classes
hu: Alkalmazható termékosztályok

en: Save coupon
hu: Kupon mentése

en: Invalid discount.
hu: Érvénytelen kedvezmény.

en: You must specify the maximum number of products to discount.
hu: Meg kell adni a kedvezményezhető termékek maximális számát.

en: Coupon %name has been saved.
hu: %name kupon el lett mentve.

en: View coupon: @name
hu: @name kupon megtekintése

en: Print coupon: @name
hu: @name kupon nyomtatása

en: Download codes as CSV: @name
hu: Kódok letöltése CSV-ben: @name

en: Edit coupon: @name
hu: @name kupon szerkesztése

en: Delete coupon: @name
hu: @name kupon törlése

en: Coupon discount form
hu: Kupon kedvezmény űrlap

en: Collapse checkout pane by default.
hu: Fizetési lap összecsukása alapértelmezésként.

en: The coupon code used in the order.
hu: A rendeléshez használt kupon kódja.

en: Print coupon.
hu: Kupon nyomtatása.

en: Coupon module settings
hu: Kupon modul beállítások

en: Configure the discount coupon module settings.
hu: A <em>Discount Coupon</em> modul beállításainak konfigurálása.

en: Maximum one use per customer. | Maximum @count uses per customer.
hu[0]: Maximum egy használat vevőnként.
hu[1]: Maximum @count használat vevőnként.

en: My coupons
hu: Saját kuponok

en: Validity
hu: Érvényesség

en: You currently have no coupons available.
hu: Jelenleg nincs elérhető kupon.

en: Print coupons
hu: Kuponok nyomtatása

en: Print coupon
hu: Kupon nyomtatása

en: No inactive coupons found. Please <a href="!url">create an inactive coupon</a> to use as a base coupon for purchases.
hu: Nem található inaktív kupon. <a href="!url">Inaktív kupon létrehozása</a> szükséges, hogy alap kuponként lehessen használni a megrendelésekhez.

en: Coupon purchase options
hu: Kupon vásárlási beállítások

en: Purchased coupon code suffix length
hu: Megvásárolt kuponkód utótag hossza

en: view purchased coupons
hu: megvásárolt kuponok megtekintése

en: View your purchased coupons.
hu: Megvásárolt kuponok megtekintése.

en: Print preview
hu: Előnézet nyomtatása

en: Discount Coupon Purchase
hu: Kedvezmény kupon vásárlás

en: Purchase base name
hu: Alap név vásárlása

en: The name of the coupon this purchased coupon is based on.
hu: A kupon neve amin a most megvett kupon alapul.

en: Ubercart discount coupons.
hu: Ubercart kedvezmény kuponok.

en: The unique ID of the coupon.
hu: A kupon egyedi azonosítója.

en: The name of the coupon.
hu: A kupon neve.

en: The coupon code, or prefix for bulk coupons.
hu: A kupon kód, vagy előtag a csoportos kuponoknak.

en: All codes associated with this coupon.
hu: Minden kód ehhez a kuponhoz van rendelve.

en: Bulk
hu: Tömeges

en: Is a bulk coupon
hu: Egy csoportos kupon

en: The date the coupon was created.
hu: Kupon létrehozásának dátuma

en: The date the coupon becomes valid.
hu: A dátum amitől a kupon érvényessé válik.

en: The date the coupon expires.
hu: A dátum amikor a kupon lejár.

en: The discount type of the coupon.
hu: A kupon kedvezmény típusa.

en: The value of the coupon.
hu: A kupon értéke.

en: The minimum order total that applies to the coupon.
hu: A minimum rendelési összeg amire a kupon alkalmazható.

en: Bulk number
hu: Csoport szám

en: Number of bulk codes based on this coupon.
hu: A csoportos kódok száma a kupon alapján.

en: Maximum number of codes to list (or 0 for unlimited)
hu: A maximum kiírandó kódok száma (vagy 0 az összeshez)

en: Codes to display
hu: Megjelenítendő kódok

en: Available codes
hu: Elérhető kódok

en: Coupon Code
hu: Kuponkód

en: Default line item title format
hu: Alapértemezett címformátum a tételsorban

en: Coupon !code
hu: Kupon !code

en: You may use any of the following replacement patterns.
hu: A követező helyettesítő minták használhatóak.

en: All users except
hu: Minden felhasználó, kivéve az alábbiak

en: All roles except
hu: Minden szerepkör, kivéve az alábbiak

en: You cannot decrease this number, because this coupon has already been used.
hu: Az érték nem csökkenthető, mert a kupon már felhasználásra került.

en: Three discount types are possible:
hu: Három kupontípus használható:

en: Percentage discount; enter "15%" for 15% off.
hu: Százalékos kedvezmény; „15%” beírásával 15% engedmény.

en: Only count applicable products
hu: Csak az alkalmazható termékeket számolva

en: Allow this coupon only for users listed below.
hu: Kupon engedélyezése csak a felsorolt felhasználók számára.

en: Allow this coupon for all users except those listed below.
hu: Kupon engedélyezése mindenkinek, kivéve a listában szereplő felhasználókat.

en: Allow this coupon only for users with the roles listed below.
hu: Kupon engedélyezése csak a listában található szerepkörrel rendelkező felhasználóknak.

en: Allow this coupon for users with all roles except those listed below.
hu: Kupon engedélyezése minden más szerepkörrel rendelkező felhasználónak, kivétel a listában található szerepkörök.

en: Line item title format.
hu: Tételsor cím formátum.

en: The message to be displayed when this coupon is applied. Leave blank for a default message.
hu: A kupon alkalmazásakor megjelenő üzenet. Üresen hagyva az alapértelmezés használható.

en: You cannot decrease the number of bulk codes for a coupon that has been used.
hu: A csoportos kódok mennyiségét nem lehet csökkenteni használatban lévő kuponnál.

en: User | Users
hu[0]: Felhasználó
hu[1]: Felhasználók

en: Role | Roles
hu[0]: Szerep
hu[1]: Szerepek

en: Ubercart discount coupon
hu: Ubercart kedvezménykupon

en: A valid discount coupon is applied
hu: Egy érvényes kedvezmény kupon alkalmazásra került

en: Tokens related to Ubercart discount coupons.
hu: Az <em>Ubercart Discount Coupons</em> modulhoz kapcsolódó vezérjelek.

en: All Codes
hu: Összes kód

en: The coupon codes.  For bulk coupons, this will be a comma separated list of codes.
hu: A kupon kódok. Csoportos kuponoknál ez egy vesszővel elválasztott kódlista.

en: Display information about discount coupons.
hu: Információ megjelenítése a kedvezmény kuponokról.

en: Create, edit and delete discoutn coupons.
hu: Kedvezmény kuponok létrehozása, szerkesztése, törlése.

en: Display coupon usage reports.
hu: Kupon felhasználási jelentések megtekintése.

en: You must enter a valid coupon code.
hu: Létező kuponkód megadása szükséges.

en: A discount of !amount has been applied to your order.
hu: !amount kedvezmény jóvá lett írva a megrendelésen.

en: A discount of !amount will be applied at checkout.
hu: !amount kedvezmény lesz jóváírva a megrendelésen fizetéskor.

en: Coupon #@cid
hu: @cid számú kupon

en: Notify customer when a single coupon is purchased.
hu: Felhasználó értesítése ha egy egyszeri kupont megvásárolnak.

en: [store:name]: coupon purchase
hu: [store:name]: kupon vásárlás

en: Notify customer when a bulk coupon is purchased.
hu: Csoportos kupon vásárlása esetén a vásárló értesítése.

en: [store:name]: bulk coupon purchase
hu: [store:name]: csoportos kupon vásárlása

en: [order:first-name] [order:last-name], 
    
    Thanks to your order, [order:link], at [store:name] you now have a new set of coupons available to use with the following codes:
    
    [coupon:codes]
    
    Thanks again, 
    
    [store:name]
    [site:slogan]
hu: Tisztelt [order:last-name] [order:first-name]!
    
    Köszönjük megrendelését ([order:link]), [store:name] webhelyen, ahol új kuponok váltak elérhetővé az Ön számára, melyeket az alábbi kódokkal használhat fel:
    
    [coupon:codes]
    
    Köszönet még egyszer, 
    
    [store:name]
    [site:slogan]

en: View list of the coupons a user has purchased.
hu: Kuponok listájának megtekintése, amiket már megvásárolt egy felhasználó.

en: Send an email regarding a coupon.
hu: A kuponra vonatkozó email küldése.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one per line.
hu: Az értesítést fogadó email címek itt adhatóak meg, soronként egy.

en: Enter the subject line for the notifications.
hu: Az értesítés tárgysora itt adható meg.

en: Enter the message body for the notifications.
hu: Az értesítés szövegtörzse itt adható meg.

en: Coupon at [site:name]
hu: [site:name] webhely kuponja

en: suspend coupon workflow
hu: kupon munkamenet felfüggesztése

en: Discount coupon workflow
hu: Kedvezmény kupon munkamenet

en: The following actions are enabled:
hu: A következő akciók lettek engedélyezve:

en: Discount Coupon Extended Workflow
hu: Kedvezmény kupon kibővített munkafolyamat

en: Provides extended rules support for Ubercart Discount Coupons
hu: Kibővített szabály támogatás az <em>Ubercart Discount Coupons</em> modulhoz.

en: Unavailable codes
hu: Elérhetetlen kódok

en: Controls the way coupons appear in the cart and order summary. This setting be overridden by individual coupons.
hu: A kuponok kosárban és megrendelés összesítésben való megjelenését szabályozza. Ez a beállítás felülírható az egyes kuponoknál.

en: Line item weight
hu: Tételsor súly

en: Controls the placement of the coupon line item in the order summary. Heavier items appear lower in the list.
hu: A kuponsor elhelyezését vezérli a megrendelés összesítőben. A nehezebb elemek lejjebb helyezkednek el a listában.

en: Coupon submission form components
hu: Kupon beküldési űrlap elemei

en: Coupon code entry field
hu: Kupon-kód beviteli mező

en: Active coupons (table)
hu: Aktív kuponok (táblázat)

en: Active coupons (list)
hu: Aktív kuponok (lista)

en: Allow multiple coupons to apply to a single order.
hu: Több kupon is érvényesíthető egy megrendelésben.

en: Total of matching products
hu: Elfogadható termékek összege

en: Any.
hu: Bármi.

en: Any but:
hu: Bármi, kivéve:

en: Only:
hu: Kizárólag:

en: Allowed Combinations
hu: Megengedett kombinációk

en: Total of matching product(s)
hu: A megfeleltetett termékek összege

en: Require all products to match
hu: Minden terméknek megfelelőnek kell lenni

en: If checked, the coupon will be rejected if an order contains any non-applicable products as configured below.
hu: Bejelölve a kupon vissza lesz utasítva, ha a megrendelés a lentebb megadottaktól eltérő terméket is tartalmaz.

en: Combinations
hu: Kombinációk

en: Restrict the way this coupon may be combined with other coupons.
hu: A kupon más kuponokkal való kombinálásának korlátozása.

en: Allow this coupon to be combined only with those selected below. If you do not select any coupons, this coupon may not be combined.
hu: A kupon kombinálható az alább kiválasztott kuponokkal. Ha nincs kiválasztás, akkor a kupon nem kombinálható semmivel.

en: Allow this coupon to be combined with all coupons except those selected below.
hu: A kupon kombinálható az összes többi kuponnal, kivéve az alább kiválasztottakat.

en: %title is no longer applicable to your order
hu: %title már nem használható fel a megrendeléshez

en: This coupon combination is not allowed.
hu: Ez a kupon kombináció nem engedélyezett.

en: You do not have any applicable products in your cart.
hu: Nincs olyan termék a kosárban amire alkalmazható lenne a kupon.

en: You do not have enough applicable products in your cart.
hu: Nincs elég termék a kosárban amire alkalmazható lenne a kupon.

en: You have not reached the minimum total of applicable products for this coupon.
hu: A rendelés nem érte el a minimális összeget a termékekből, amikre a kupon alkalmazható.

en: You have non-applicable products in your cart
hu: A kosárban nem alkalmazható termékek vannak.

en: Coupon discounts
hu: Kupon kedvezmények

en: Special discounts
hu: Speciális kedvezmények

en: Special Discounts
hu: Különleges kedvezmények

en: Displays a list of automatic discounts.
hu: Az automatikus kedvezmények listáját mutatja meg.

en: Enter a coupon code and click "Apply to order" below.
hu: Az itt megadott kuponkódot az „Alkalmazás a megrendeléshez” gomb megnyomásával lehet beváltani.

en: Apply a blank code to remove the currently applied coupon.
hu: Üres kód megadásával eltávolítható a jelenleg alkalmazott kupon.

en: Active Coupons
hu: Aktív kuponok

en: These coupons have been applied to your order. To remove one, uncheck the box and click "Remove coupons" below.
hu: Ezek a kuponok lettek hozzáadva a megrendeléshez. Eltávolításukhoz ki kell venni a pipát, majd a lenti „Kupon eltávolítása” gombra kell kattintani.

en: These coupons have been applied to your order. To remove one, uncheck the box next to the coupon name and click "Update order" below.
hu: Ezek a kuponok lettek hozzáadva a megrendeléshez. Eltávolításukhoz ki kell venni a pipát a nevük melletti jelölőnégyzetből, majd a lenti „Kosár frissítése” gombra kell kattintani.

en: Displays a list of all automatic coupon discounts.
hu: Megjelenít egy listát az összes automatikus kupon kedvezményről.

en: Coupon "%code" has been removed from your order
hu: „%code” kupon eltávolítva a megrendelésből

en: Coupons %rest and %last have been removed from your order.
hu: %rest és %last kuponok eltávolítva a megrendelésből.

en: Coupon %code has been removed from your order
hu: %code kupon eltávolítva a megrendelésből

en: A valid discount coupon is removed
hu: Egy érvényes kedvezmény kupon eltávolításra került

en: Check for automatic discounts.
hu: Automatikus kedvezmények ellenőrzése.

en: Current Order
hu: Jelenlegi megrendelés

en: Choose the way this coupon should be applied.
hu: A kupon alkalmazási módjának kiválasztása.

en: Check for automatic discounts
hu: Automatikus kedvezmények ellenőrzése

en: @name (Code: @code)
hu: @name (Kód: @code)

en: Apply this coupon as an automatic discount.
hu: Kupon alkalmazása automatikus kedvezményként.

en: Date restrictions
hu: Időbeli korlátozások

en: Coupon activation/expiration time
hu: Kupon aktiválási/lejárati ideje

en: Apply a coupon to the current order.
hu: Kupon alkalmazása a jelenlegi megrendeléshez.

en: Select what to display on the coupon submission form (this appears in the coupon block, cart and checkout panes).
        Note that you must enable the coupon code entry field in order for customers to submit coupons.  Also, if coupons are not displayed
        in the cart (see above),  you must enable either the active coupons table or the active coupons list in order for custmers to be able
        to remove coupons.
hu: Kiválasztható a fentiek közül melyek jelenjenek meg a kupon beküldő űrlapon. Ez az űrlap beállítástól függően a kupon blokk, a kosár, és a pénztár panelek tábláikon jelenhetnek meg. Valamelyet ezek közül be kell kapcsolni ahhoz, hogy a vásárló kuponkódot érvényesíthessen vásárlásakor. 
    
    Az érvényesített kuponok eltávolításának lehetősége csak akkor biztosítható a kosárnál, ha az aktív kuponok (táblázat), vagy az aktív kuponok (lista) valamelyike engedélyezve van.

en: Note, you must enable this feature if you have configured multiple automatic coupons,
        		even if the restrictions for those coupons would prevent them ever applying to the same order.
hu: Megjegyzendő, hogy ezt a szolgáltatást engedélyezni kell, ha több automatikus kupon van konfigurálva, még akkor is, ha azok szabályozásai meggátolják a felhasználásukat ugyanahhoz a megrendeléshez.

en: Date-restricted coupons will activate and expire at this hour on the dates specified for the
        	individual coupon. Note that changing this setting will not effect coupons which have already been created.  To
        	update the activation/expiration times of existing coupons, edit and save them.
hu: Az Időbeli korlátozás alatt lévő kuponok az azoknál rögzített dátumok alapján az itt megadott órában aktiválódnak vagy járnak le. Az itt végzett módosítások nem lesznek érvényesek a már korábban létrehozott kuponokra, frissítésükhöz szerkesztést követő újramentés szükséges.

en: Coupon will activate at @hour @zone on the specified date. The time/zone may be changed on the !link
hu: A kupon @hour @zone időpontban lép érvénybe a beállított dátumkor. Az időzóna ezen a linken módosítható: !link

en: Coupon will expire at @hour @zone on the specified date. The time/zone may be changed on the !link
hu: A kupon @hour @zone időpontban lejár a beállított dátumkor. Az időzóna ezen a linken módosítható: !link

en: Order status to mark a coupon used
hu: Megrendelési állapot a kupon használtként való jelzésére.

en: A coupon will be considered used when it has been applied to an order that reaches this status 
           (or a later one).  If the order status subsequenty reverts to an earlier status, the coupon use will also be reverted.
hu: A kupon a kiválasztott megrendelési állapot elérésekor (vagy meghaladásakor) lesz felhasználtnak tekintve. Ha ez az állapot a későbbiekben visszaállításra kerül egy, a kiválasztottnál korábbi állapotra, a kupon felhasználtsága is visszavonásra kerül.

en: Clone coupon and assign to a user
hu: Kupon klónozása és felhasználóhoz rendelése

en: Select the base coupon to be assigned.
hu: Alap kupon kiválasztása a hozzárendeléshez.

en: User to who we assing coupon
hu: A felhasználó akihez a kupon hozzá lesz rendelve

en: Authorize a user to use a coupon.
hu: Felhasználó felhatalmazása kupon használatára.

en: Select the user account you wish to authorize.
hu: Az engedélyezni kívánt felhasználó fiók kiválasztása.

en: The number of orders to which this coupon was applied.
hu: A megrendelések száma ahol a kupont felhasználták.

en: All orders total
hu: Minden megrendelés összesítve

en: All orders total value
hu: Minden megrendelés összértéke

en: All orders gross total
hu: Minden megrendelés bruttó összesítése

en: Coupon order
hu: Kupon megrendelés

en: The coupon code used for this order
hu: Ezen megrendeléshez használt kupon kód

en: The value of the coupon used for this order
hu: A megrendeléshez használt kupon értéke

en: The order ID of this coupon order
hu: A kupon megrendelés rendelés azonosítója
