Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Used
kn: ಬಳಕೆಯಾದ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ
