Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Gross
lt: Bruto

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Mode
lt: Būdas

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Order
lt: Tvarka

en: Code length
lt: Kodo ilgis

en: None.
lt: Joks.

en: or
lt: arba

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Purchase date
lt: Apmokėjimo data

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Print
lt: Spausdinti

en: Account
lt: Paskyra

en: Any
lt: Bet kuris

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Apply to order
lt: Taikyti užsakymui

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
lt: <strong>SKU:</strong> Bet kuris<br/>

en: Update order
lt: Atnaujinti užsakymą

en: Order statuses
lt: Užsakymo būsena

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
lt: Užsakymai tik su pasirinkta būsena bus rodomi šioje ataskaitoje.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
lt: Laikįkite Ctrl ir spustelkite jei norite pasirinkti kelis.

en: view reports
lt: peržiūrėti ataskaitas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete
