Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha6) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Mode
ne: प्रकार

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Code
ne: कोड

en: Account
ne: खाता
