Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Mode
ar: النمط

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Code
ar: الكود

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Order
ar: الترتيب

en: None.
ar: لا شيء.

en: or
ar: أو

en: Product types
ar: أنواع المنتجات

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Print
ar: الطباعة

en: Account
ar: الحساب

en: Any
ar: أي من

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: User autocomplete
ar: إكمال آلي لاسم المستخدم
