Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Mode
bn: মোড

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Code
bn: কোড

en: Order
bn: ক্রম

en: Print
bn: প্রিন্ট

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
