Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Gross
ku: سەرجەم

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Code
ku: کۆد

en: Order
ku: ڕیز

en: None.
ku: هیچ.

en: Print
ku: چاپکردن

en: Account
ku: هەژمار

en: Any
ku: هەر کام

en: User autocomplete
ku: خۆتەواوکەری ناوی بەکارهێنەر
